Co oferujemy?

A2 039

Jeśli zainteresowała Cię nasza firma, a także proponowane przez nas stanowisko, ale dalej nie jesteś pewien czy to my powinniśmy stać się Twoim miejscem pracy, zapoznaj się z naszą ofertą, która utwierdzi Cię w przekonaniu, że AXIT to dobry wybór.

Co AXIT oferuje swoim pracownikom?

Zgrany zespół i zadowoleni pracownicy - to dla nas bardzo ważne cele. Dlatego oferujemy wiele dodatkowych korzyści.

Benefity

Do dyspozycji naszych pracowników oddajemy szereg różnego rodzaju benefitów. Dla osób aktywnych fizycznie przygotowaliśmy kartę Multisport, dzięki której bez żadnych opłat mogą dowolnie korzystać ze sportowych atrakcji. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany sportem i wolisz inaczej spędzać wolny czas, mamy dla Ciebie coś równie atrakcyjnego, a mianowicie Program Kafeteryjny, za pomocą którego możesz w każdym miesiącu zamówić sobie dowolny dowolny benefit jak np. bilet do kina czy do teatru, bon podarunkowy, np. do Empiku, Saturna, Ikei, itp. Jeździsz często samochodem? W kafeterii masz również możliwość wyboru bonu paliwowego do stacji BP.

Kolejnym benefitem jest pakiet medyczny, dzięki któremu Ty i Twoja rodzina macie zapewnioną prywatną opiekę medyczną na najwyższym poziomie oraz dostęp do wielu placówek medycznych i specjalistów na terenie całej Polski.

Team Building

W AXIT ogromną wagę przywiązujemy do budowania zespołu. Dlatego też każdy zespół otrzymuje od nas własny budżet na tego typu działania, w ramach którego może wybrać dowolną formę integracji, wychodząc np. na kręgle, bilarda, gokarty czy paintball - decyduje kreatywność i demokracja! Oprócz tego dział HR organizuje cykliczne eventy, które mają na celu integrację całej firmy. Przynajmniej raz w roku taka impreza odbywa się w formie wyjazdowej. Więcej na ten temat możesz poczytać w zakładce "AXIT po godzinach".

Autonomia

Jest to zdecydowanie nasza najmocniejsza strona, która wyróżnia nas wśród innych firm IT. Ze względu na płaską strukturę organizacyjną i łatwy dostęp do kadry zarządzającej, każdy z nas może bardzo szybko załatwić każdą sprawę. Dodatkowo, ze względu na przyjęty przez nas system pracy, każdy pracownik ma swobodę działania w ramach danego projektu, co przekłada się realnie na wydajność i efektywność. Każdy, kto ma swój pomysł na to, jak usprawnić nasze rozwiązanie, ma szansę go zrealizować - wspieramy kreatywność naszych pracowników i kibicujemy im, stwarzając możliwość samorealizacji i podejmowania samodzielnych decyzji.

Ciekawe projekty

W AXIT nigdy nie ma nudy i stagnacji. Ze względu na ciągły rozwój, jak i również elastyczność naszego rozwiązania, przybywa nowych projektów, z których żaden nie jest taki sam. Dodatkowo, cały czas pracujemy nad usprawnieniami platformy i jej nowymi fukncjonalnościami, co również sprzyja kreatywności i jest źródłem satysfakcji naszych pracowników. Jeśli zatem masz ochotę być częścią zespołu, który realnie wpływa na sukces takich firm jak: BASF, DHL, BAT, Porsche, BMW czy Ford, to dołącz do nas!

Szkolenia i konferencje

AXIT zdecydowanie wspiera rozwój pracowników. Zależy nam na tym, by każdy z nich pogłębiał swoją wiedzę i konsultował ją z najlepszymi specjalistami z branży, przy okazji różnego rodzaju szkoleń i konferencji. Właśnie dlatego stworzyliśmy program, dzięki któremu każdy z naszych pracowników może wybrać dowolne szkolenie lub konferencję, w dowolnym miejscu na świecie, a my umożliwiamy wzięcie w nim udziału. Wystarczy wypełnienie wniosku i wskazanie konferencji, a potem już tylko zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią w zespole.

Oprócz szkoleń branżowych, uruchomiliśmy również AXITowe lekcje angielskiego, niemieckiego oraz polskiego dla chętnych, którzy mają ochotę szlifować język pod okiem native speaker'a. 

Nowoczesne biuro, pełne niespodzianek

Wraz z końcem kwietnia 2013 roku zmieniliśmy siedzibę i przenieśliśmy się do nowego biura w budynku Aquarius Business House, przy ul. Swobodnej 1, we Wrocławiu. Biuro zastało zaprojektowane w taki sposób, by każdy poczuł się tutaj szczególnie. Znajdziemy tutaj nie tylko standardowe pokoje 5-6cio-osobowe (nie pracujemy w systemie Open Space), ale również takie pomieszczenia jak:

- fun room, ze stołem z piłkarzykami oraz konsolą Nintendo Wii

- chillout room, gdzie można swobodnie położyć się na wygodnej kanapie i posłuchać muzyki

- budka telefoniczna, w której siadając na wygodnym fotelu możesz swobodnie porozmawiać przez telefon

- kuchnia, a w niej, oprócz domowej atmosfery, nowoczesny ekspres do kawy, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednego smakosza

- place spotkań, które zostały zaaranżowane w taki sposób, by maksymalnie umożliwić naszym zespołom odbycie krótkich narad

 

Tak właśnie przedstawia się nasza oferta. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z nią przekonaliśmy Cię, że warto do nas dołączyć i to właśnie z nami kontynuować karierę. Zapraszamy do naszej rekrutacji!

 

Wróć  

 

 

Prześlij nam swoje CV

Stanowisko
Twoje dane kontaktowe
Wiadomość
Upload
/components/com_breezingforms/images/captcha/securimage_show.php
captcha

Jak do nas trafić?

AXIT Sp. z o.o.

ul. Swobodna 1
PL 50-088 Wroclaw
Phone: +48 71 / 799 21 00
Email:
NIP PL 8971648009

Czekamy właśnie na Ciebie!

--------------------------------------------------->